• Muiderberg sc. 2 VE zondag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boer, Isaac deTeamspeler
    Brink, Sebas van denTeamspeler
    Bruns, SteinTeamspeler
    Dekker, StephanTeamspeler
    Dinteren, Martijn vanTeamspeler
    Lom, Mitchel vanTeamspeler
    Lower, DennisTeamspeler
    Nauta, JelleTeamspeler
    Pool, ArlanTeamspeler
    Santen, Brenn vanTeamspeler
    Schipper, DamianTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 12:00Muiderberg sc. 2 - DWSM 3Sportpark De Negen Morgen
    22 nov. 12:00Muiderberg sc. 2 - OSC 5Sportpark De Negen Morgen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Muiden sc. 2 - Muiderberg sc. 2
  • Poulestanden Muiderberg sc. 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kampong 243300153129
    2DWSM 3321010377
    3Muiderberg sc. 2321010557
    4Waterwijk asc 53201171256
    5Buitenboys sc. 732018716
    6WV-HEDW 124202101006
    7BVV '31 33120155105
    8Abcoude fc 64121181265
    9Muiden sc. 221017703
    10OSC 53003415-110
    11Meer De sv. 93003121-200
    12UVV 44004823-150