Skip to content

Jeugdindeling ’24-’25

De teamindelingen voor het nieuwe seizoen zijn gereed! Zoals elk jaar was het een hele puzzel om alle teams zo goed mogelijk in te delen. In overleg met de trainers, coaches en jeugdcoördinatoren is de indeling gemaakt.

Bekijk hieronder de nieuwe indelingen.

Met sportieve groet,

Het Jeugdbestuur

Mini’s

Xavi Lew
Olivier van Kordelaar Roethof
Siem Ydema
Jemuël Osei Kofi
Kai van Eenennaam

JO8-1 (6×6)

Lucien Dekker
Thijs van Kordelaar
Bowdy Winkelman
Philon Oosterkamp
Nathan Reding
Joah Refos
Timo Comello
Just Verstappen
Fahiem Madhar
Logan Klein

JO9-1 (6×6)

Raaf van de Reep
Mason Klein
Noud Snoeijer
Jimmy Bahadoer
Faysal Boubkar
Djaédy Gron
Harm de Leeuw
Joshua van Schoor
Allesandro Kidane

JO9-2 (6×6)

Hugo Schulp
Riyad Khalifa
Charlie Vreeswijk
Jax Bergevoet
Dex Sohier
Jack Smid
Luuk Timmer
Boaz Scheijde-Zeegers
Guus Bos
Dimos Tsorovas
Julius Meijer

JO10-1 (6×6)

Pepijn Couperus
Otto Bijnsdorp
Zet Das
Vince Berger
Seth Philipoom
Tijn Sijmons
Felipe Marres
Bas Sonneveld

JO10-2 (6×6)

Olivier Wagenaar
Pepijn Le Poole
Tom Verhaar
Dylan Schouten
Nolan Dekker
Julian Zaal
Florian Raaijmakers
Ayden Eljarroudi

JO11-1 (8×8)

Noah Gomes
Siem Bos
Dorus Schuurmans
Jay Pon
Ayub Abdullah
Lars Bouman
Yanick Willemsen
Chesron Rijken
Toa Tonningen
Lex van Pinxteren
Teun de Leeuw

JO11-2 (8×8)

Meks Nelissen
Arie Bosland
Phyllon Chocolaad
Vinz de Gijsel
Camron Brandflu
Caine Nieuwenhuis
Joep Teerhuis
Quentin Amiro Jacobs
Leon Bosma
Reyan Mahdi Roshan
Jayce Ramos
Nolan Yasar
Rafael Jansen
Sebastiaan Djoemena
Aylash Gopal

MO 11-1 (8×8)

Benthe Schouten
Veerle Ydema
Fenna Timmer
Femke Schnitger
Arya Das
Joni Hoddenbach Horseling
Evi-Lou van Beuzekom
Juna de Jongh
Daisy Conrad

JO12-1 (8×8)

Seven Bergtop
Fynn van Weeren
Jesper Samoocha
Sacha van der Lee
Thijs van der Lee
Liam el Kaddouri
Calvin van Vliet,
Noah Boas
Liam Out
Douwe Meijer
Nouh Ait Barghane
Lewis Nijhof

JO12-2 (8×8)

Lynn Brouwer
Torsten Schouten
Wilton Hortensius
D’Jeandro Katidjo
Joey Onverwagt
Luuk de Ruiter
James Deun
Mo’iez Alyan
Jip Huberts
Naud de Vries
Jeiël Refos
Aiden Alexander Kaspers

JO13-1 (11×11)

Robbie Heydendael
Ameen Abdullah
Floris Senteur
Tycho Melle Frianko Groot
Phill Haan
Semih Groenewoud
Siebe Smit
Gijs Ter Beek
Max Bijnsdorp
Tim Buseman
Pepijn van Amerongen
Freek De Jonge
Ameer Abdullah
James Timmermans,
Eloy Sydney
Marinho Chocolaad
Natnael Kuflom
Hidde Sijmons
Jessey Schenkel

JO15-1 (11×11)

Ruben Schorer
Lucas Willemsen
Boyd van de Ven
Bradley Gunawan
Josedavid Mantel
Dylan Delmotte
Roméo Struisvlugt
Lukas Tschammer
Laurens Kruimer
Hugo Druijf
Scott Brouwer
Raúl Jungman
Gijs Holter
Jasper van de Ham
Thierry Conrad
Mikaiel Tabbassum

JO16-1 (11×11)

Sil van Ouwerkerk
Lutse Mulder
Mas Boom
Brant Reedijk
Xavi Besseling
Daniel Bos
Valentijn van der Spek
Pjotr Kuipers
Dirk Kooij
Fedde Ouwerkerk
Jim van Pinxteren
Nathan Boorsma

JO17-1 (11×11)

Thige van Ouwerkerk
Hylke Mulder
Rik ter Beek
Ilian Seijmonsbergen
Wolf Rooken,
Dean van Gessel,
Ruben de Bruijn
Thijmen de Jong
Joost Koning,
Peer Spijk
Loek Maissan

JO18-1 (11×11)

Flinck Brugman
Jan Kooij
Danieck van Schagen
Timothy Duijvestein
Elmer Seijmonsbergen
Giulian Roos
Bram de Vries
Kasper van den Berg
Rover Kreuger
Mees van Lunteren
Ole Otten
Piet Kooij
Okke van den Elzen,
Wiebe de Winkel,

Back To Top